01 Nisan 2013 #1718262

Samsung Çalınanın Yerine Yedek Telefon Vermedi!

Yetkili serviste orjinal ekranı çalınan (ekmen y. s. servis raporuna istinaden) mahkemesi devam eden ürünün yerine ikame edebilecek bir yedek telefon talep ediyorum. İşim aksıyor. birde tazminat ile uğraştırmayın.

Cihan 104 Okunma

Cevaplar

 • Cihan21 Ağustos 2013

  Çok komik yaaa :) Ben Mahkemeyi kazandım, Ücret iadesi çıktı diye mesaj yazınca, adamlar cep telefonuma "Ürün Takip no" Mesajlamış :)... Ne yönetim ama :) Siz hesap verinde, pasta ve kahve ısmarlayayım o yönetime. Onların sayesinde kazandık :) Ürün Takip No..... İşte Samsung Türkiye :)

 • Cihan16 Ağustos 2013

  veeeeee..... Mahkeme Ücret İadesi kararı çıkardı Ramazanda :). Samsung Yöneticilerine Teşekkürler. 300 TL değere gelmiş Telefonu, gösterdiğiniz Saygısızlıktan dolayı 1.000 TL olarak geri dönmesine vesile oldunuz :) Herkese Tavsiyem... Yine Samsung Telefon kullanıyorum... Samsung Türkiyede bu gevşeklik varken rahat olun :) 1 günde kalsa, Telefonunuzun değeri 1 TL ye de düşse Tüketici Hakem Heyeti hassas çalışıyor :)

 • Cihan17 Nisan 2013

  Günler sonra son cevap için döndüler "Mahkeme kararı elinize ulaştımı? Ulaşmadıysa ulaşınca bizi bulaştırmayın, Servise verin" sonucunu içerecek cevaplar. Samsung Türkiyenin Müşterisine bakışı: "Bende çalınmışsada ben ne yapayım, Sen zor durumda bırakırım, Hiçbirşeyde yapmam". Varmı aksi belgeniz? ben size Hepsini 7-8 kez gönderdimde !!! Maaşı bol, Vicdanı, Saygısı Sıfır CEO nuza söyleyin, O oturduğu koltuk varya ??? Boşuna işgal etmesin.

 • Cihan11 Nisan 2013

  Tarafıma Standart / Müşteri Himetlerinden yapılan açıklama "Servise gönderdikten 10 günü aşarsa ancak Yedek Telefon edebilirsiniz, ben bu konuyu üst yöneticilerime aktaracağım" Yani bu: "Ekmen Yetkili Servis Raporuna göre Orjinal Ekranı Çalınan ve cihaza imitasyon LCD Ekran takan Başarı Yetkili Servisine gönder, 10 günü geçerse talep hakkın doğsun" demek oluyor. Ya telefonum aynı modelini gönder, yoksa üst modelini veya para iadesini. Sana Telefon teslim eden bende hata. Aslında fena fikir değil. Göndereyim belki cihazın tamamını yersinizde, kayıptan hal olur. Olurmu? Sizin Sözde Kravatlı Yönetici ve CEO nuzla olur. Ama ben yine mahkemeyi bekleyip zarar ziyaanın bedelinide talep edeceğim. SAMSUNG TÜRKİYE, SENİ UZMAN SATIŞ DANIŞMANI VE TÜKETİCİ OLARAK KINIYORUM.

 • Samsung Telefon Temsilcisi11 Nisan 2013

  1718262 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Cihan03 Nisan 2013

  Samsungun Mail yoluyla cevabı "Türkiye servis listesi attılar" :). Yuh ya. Zaaten serviste çalındığı için mahkemelik oldukya ??? "Samsung Türkiye" konu TÜRK olunca böyle hizmet veriyor. Birde gel Almanyada gör. Yazıklar olsun. Kınıyorum sizi !!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön