05 Şubat 2014 #2276691

Samsung Bozuk Adaptör İçin Telefonu İstiyor

Almış olduğum cep telefonumun kutu içerisindeki orijinal şarj cihazının yavaş şarj etmekte.Yapmış olduğum testler sonucu telefon da herhangi bir sorun olmadığını sorunun şarj cihazından kaynaklandığını fark ettim. Şarj cihazını faturası ve garanti belgesi ile birlikte Avcılar Samsung servisine götürdüm. Cep Telefonunu da getirmemi söylediler. Şarj cihazını almadılar. Cep telefonu benim için çok önemli servise bıraktığın zaman günler sonra teslim ediyorlar. Hemen çözüm üreteceklerse cihazı da götürebilirim. Samsung'un orijinal şarj cihazında ki problemi çözmesini istiyorum.

Hüsnü 81 Okunma

Cevaplar

 • Hüsnü18 Şubat 2014

  Siz ne kadar duyarsızsınız. Hala cevap bekliyorum.4 gündür telefonuma herhangi bir işlem yapılmadı.

 • Hüsnü17 Şubat 2014

  Her şey ortada sadece adaptörü arızalı olan ürünü 3 gündür bekliyorum. Bir daha Samsung mu asla!

 • Hüsnü17 Şubat 2014

  Baktım sizden sonuç çıkmıyor. Cihazı cuma günü bıraktım. Normalde 2-3 saatlik bir işi olmasına rağmen bugün pazartesi hala servisten bir ses seda yok. Mantık belli ne kadar oyalarsak müşteri servise o kadar az ürün getirir. Çünkü benim cihazımın sadece adaptörü arızalı.

 • Hüsnü13 Şubat 2014

  Anlaşılan o ki servis hizmeti yönünden başka marka seçmek gerekir. Sorunum hala çözülmüş değil

 • Hüsnü11 Şubat 2014

  Sayın samsung yetkilileri hala dönüş beklemekteyim. Daha ne kadar bekleyeceğim tarafıma bir cevap verilmesini bekliyorum.

 • Samsung Telefon Temsilcisi08 Şubat 2014

  2276691 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Hüsnü07 Şubat 2014

  Sevgili Samsung yetkilileri telefonumu kullanamıyorum. Çünkü şarj etmekte sorun yaşıyorum. Arkadaşlarımdan şarj cihazı alarak bu eksikliği tamamlamaya çalışıyorum.Bakın oylamada 49.3 puan alarak iyi bir yerlerdesiniz. Sorunuma lütfen acil çözüm.

 • Samsung Telefon Temsilcisi06 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön