30 Ağustos 2013 #1985190

Samsung Ayıplı Malın Değişimini Uzun Sürede Yapıyor!

Çanakkale Teknosa'dan aldığım arızalı cep telefonunu değiştirmek üzere bayiiye gittim. Samsung servisine yönlendirdiler. Servis hoparlörde fabrika hatası olduğunu, değişim prosedürünün 20 gün süreceğini söyledi. 1 hafta içinde yurt dışına çıkacağımı söylememe rağmen ,yapabileceği bir şey olmadığını belirtti.


Ürün değişimi ne Teknosa ne de Samsung tarafından hemen gerçekleştirilemediği için Teknosa müşteri hizmetlerini aradım . Ayıplı mal dolayısıyla satış sözleşmesinin iptali ve bedelin iadesi yasal hakkımı kullanmak istediğimi söyledim. Ancak bana bunun mümkün olmadığı söylendi. Yarın Teknosa bayiine yazılı olarak da iade talebinde bulunup , yasal süreci başlatacağım. Mümkün olup olmadığını göreceğiz.

Onur 94 Okunma

Cevaplar

  • Onur05 Eylül 2013

    Böyle 'Kopyala - Yapıştır' mesajlarla ilgilenir gibi gözükmekle olmuyor işte, ne yazık ki. 444 77 11'i kaç kez aradığımı, "Bize Ulaşın" bölümüne kaç kez mail attığımı unuttum. 4 gündür serviste olan telefona henüz teknik eleman tarafından bakılmamış bile... Sonuçta bana mail ve telefonlarda iletip durdukları "hızlandırmak"tan kasıtları yasal sürenin dışına çıkmamaktan ibaret olacak ki buna zaten mecburlar. Prosedürlerin bir adım dışına çıkamayan hantal bir Çağrı Merkezi, sürekli ben konuyu araştırıp sizi arayacağım diyen ve geri aramayan çalışanlar vb. Burda her yazılan şikayete aynı cevabı vermenin de ilgileniyormuş gözükmek dışında bir amacı olmadığını anladım böylece.

  • Samsung Telefon Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön