07 Ekim 2013 #2048402

Samsung Ayılı Malın Değişimini Yapmadı!

Silivri Maksel İletişimden Samsung S4 akıllı telefon aldım. Telefon aldığım ilk gün kendiliğinden titreşime geçmeye ve kapanmaya başladı. Bunun üzerine aldığım yere gidip durumu izah ettim. Telefon teknik servise gideceğini, malın gerçekten ayıplı mal olduğunu, bunun yerine büyük bir ihtimalle yeni bir telefon verileceğini ama yinede prosedür gereği ürünün teknik servise gönderilmesi gerektiğini söylediler.


Yaklaşık 1 hafta sonra aynı ürünü tekrar vermek istediler. Sadece yazılım problemi olduğunu söylediler. Bir tüketici olarak 1900 TL verip 3 gün içinde bozulan telefonu alıp kullanmak istemiyorum. Ayrıca can güvenliğim açısından titreşime geçip her an havaya uçacakmış hissi veren bir telefonla konuşmak istemiyorum.

Cenap 55 Okunma

Cevaplar

 • Samsung Telefon Temsilcisi16 Ekim 2013

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Cenap11 Ekim 2013

  3 gün içinde bozulan telefonun hemen değiştirilmesini beklerdim.birdaha samsung firmasını tercih etmeyeceğimi bildirmek isterim tabi yazdıklarımı ciddiye bir kurumsa kaç gün oldu hala çözüm yok..

 • Samsung Telefon Temsilcisi08 Ekim 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Telefon Temsilcisi08 Ekim 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön