21 Kasım 2014

Samsung Aşırı Isınıyor!

Kısa süreli yapmış olduğum telefon görüşmeleri, herhangi bir uygulama açılması ve özellikle pil bitimine az süre kalması akabinde tarif edilemeyecek ölçüde özenerek ve isteyerek aldığım note-3'üm aşırı ısınıyor ve pili stand by da yarım günde bitiyor.


Telefon patlaması gibi bir sorunla karşılaşmaktan endişe duyuyorum. Etrafımdan öğrendiğim kadarıyla Note-4'ler de bu sorun ortadan kaldırılmış, bu durumda mağduriyetimin, ücret iadesi yapılarak veya bu sorunun yaşanmadığı Note-4 ile değiştirilmek suretiyle giderilmesini talep etmekteyim.


Eğer yukarıda belirttiğim nedenden ötürü sağlık problemi yaşar isem sorumluluğun söz konusu firma olduğunu kamuoyuna deklare ederim.

Erden 1.696 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi22 Kasım 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi21 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön