06 Mayıs 2013 #1781068

Samsung Arızayı Gideremedi!

Samsung GT S5660 model cep telefonu Antalya Kipa daki Kayhanlar Vodofone den satın aldım. Evde cihazı açtığımda cihazın kendiliğinden kapandığını ve Galeri dosyasını açmak isterken de cihazın kendiliğinden kapanıp tekrar pin kodu sorduğunu gördüm.Aldığım yere götürdüm onlarda gördü.


Cihazı servise vereceklerini bir günlük cihazında böyle sorun varsa değişim yapılmasını söyledim.Onlar tamirinin yapılacağını söylediler.Cihaz servisten yapıldı diye beni arıyorlar, bakıyorum cihaz yapılmamış.Cihaz aynı arızadan dolayı 4 defa yetkili Telpa servisine gitti.Hala yapılmadı Samsun çağrı merkezini 2 defa aradım durumu anlattım.İlgileneceklerini söylediler.

Diyar 81 Okunma

Cevaplar

  • Diyar28 Haziran 2013

    Maalesef 5. defada arıza giderildi fakat ekran kartı değiştiği yeni ımeıl nosu bildirilmeği için cihaz kayıt dışı göründüğü için cihaz kullanıma servisin hatasından dolayı 13-06-2013 den beri kapalı.çağrı merkezi ve servis benim sorunuma duyarsız kaldığı için mahkemeye verdim.Samsun yetkili srv ve çağrı merkezinin hiçbir varlığı ve yaptırımı yok.Tüm çevreme bu rezilliği anlatıyorum.Samsung cihaz almamalarını tasviye ediyorum.Servisin hatasından dolayı ben mağdur oluyorum.

  • Diyar28 Haziran 2013

    Samsung yetkili srv.de tel.5.defa gittiğinde ekran kartını değiştirmişler.Yeni IMEIL Nosunu bildirmediği için tel.13-06-2013 beri kapalı.servisi ve çağrı mrk,ni aramaktan bıktım ve cihazım hala kapalı olduğu için samsung yetkili srv.mahkemeye verdim...

  • Samsung Telefon Temsilcisi07 Mayıs 2013

    1781068 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön