25 Nisan 2013
Yorum Yap
#1762499

Samsung Arızalı Ürün Değişimi!

01.11.13 tarihinde Kütahya ElectroWorld mağazasından aldığım Samsung s3 mini telefon onarım için 3. defa Servise gönderdim. Servisten gelince ilk 24 saat sorunsuz çalışıyor sonra aynı arıza devam ediyor. arama yapamıyorum alamıyorum, mesaj gönderip alamıyorum. Sorun kesinlikle Hat kaynaklı değil.


Bataryayı çıkarıp takınca 2 saat kadar normal çalışmaya devam ediyor sonra aynı sorunlar başlıyor. 3 ay önce aldığım telefonun 1,5 ayı serviste geçti hiç bir şekilde onarım yapılmıyor üründen yararlanamamayı devamlı kılıyor garanti şartlarına göre ürün değişim hakkımı kullanmak istiyorum. ilgisizliğinden dolayı Telpa yı kınıyorum. Tüketici haklarına şikayette bulunacağım.

Vedia 99 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi25 Nisan 2013

    1762499 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler