01 Şubat 2014 #2270729

Samsung Arızalı Telefonumun Değişimini Yapmıyor

Daha 17 günlük kullandığım cihazımı 2. kez servise gönderdim. 1. gönderdiğimde yazılım atılıp bana postaladılar. Elime telefonu aldım yine aynı şekilde kapanıp açılıyordu hiçbir şey yapılmamıştı. 2. kez gönderdim şimdide parça değişimi yapmışlar. Kesinlikle kabul etmiyorum 30 günü dolmamış cihazın parça değişimi kusurlu bir ürün olduğunu gösterir.


Tüketici kanunlarında ücretsiz değişimi söz konusudur yasal haklarımı biliyorum. Kusurlu bir ürüne önce yazılım atıp sonra aynı sorunu olan cihaza parça değişimi yapılıyor. Eğer ben tamir edilmiş bir cihaz almak isteseydim 2. el cihaz alırdım. Kutuda telefon almazdım Tüketici hakem heyetine vereceğim firmanızı.

Dilek 110 Okunma

Cevaplar

 • Dilek09 Şubat 2014

  samsung 5610 telefonum anakart hatası nedeniyle ücretsiz değişim onaylandı fakat aynı seride sorun olacağını düşündüğüm için ücret iadesini talep etmiş durumdayım izmir-çankayaya gönderdiğim servisten ücret iade talebimin girişinin yapıldığı söyleniyor eğer 15 iş günü geçerse hakem heyetine vericem bilginize.

 • Samsung Telefon Temsilcisi05 Şubat 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Dilek04 Şubat 2014

  16 gün oldu bana acilen nasıl bir işlem yaptığınıza dair bana acilen mail atın [email protected].com.tr adresine gönderim yapın parça değişimi olarak 2.ele düşürdüğünüz cihaz için sizi hakem heyetine şikayet edeceğim müşteri arada top değil hem günlerdir cihazsız kalsın hemde 2.el cihaz kullanmak zorunda kalsın bizler top değiliz .

 • Dilek04 Şubat 2014

  19.01.2013 DE cihazımı servise gönderdim hala haber yok müşteri memnuniyeti bu mudur?

 • Dilek04 Şubat 2014

  sürekli otomatik msj gönderip durmayın çözüm üretin çözüm

 • Samsung Telefon Temsilcisi01 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi Yazdırmaya çalıştığınız ileti Bilgi Hakları Yönetimi ile korunuyor. Gönderen size iletiyi yazdırmak için gerekli hakları vermedi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön