14 Eylül 2013 #2011422

Samsung Arızalı Şarj Cihazı İçin Telefonu İstiyor!

Samsung Servis Merkezi'ne faturam ve garanti belgem ile birlikte şarj cihazındaki arızanın giderilmesi için başvurdum. Cihazın telefonla birlikte bırakılması gerektiğini söylediler. Başka telefonum olmadığını, sorun giderilene kadar yedek telefon veremediklerini söylediler. Daha sonra Müşteri Hizmetleri'ni aradığımda ise, 10 güne kadar sorun çözülmezse yedek telefon verilebileceği ifadesini kullandılar.


Başka bir şarj cihazı ile sorun olmadığını, sorunun şarj cihazında olduğu söylesem de faydası olmadı. Zamanımızda cep telefonu olmadan iletişim zorluğu olabileceğini ,böyle bir teknoloji şirketinin bilmesi lazım. Sorunun telefonumu servise bırakmadan çözüme ulaştırılmasını talep ediyorum.

Yasin 117 Okunma

Cevaplar

 • Yasin19 Eylül 2013

  Geri dönüş yapıldı ama olumlu anlamda bir gelişme yok, şarj cihazı ile birlikte telefonumu da bırakmam gerektiği bir kez daha söylendi. Başka telefon olmadığını bana yedek telefon verip veremeyeceklerini tekrar sorduğumda sadece 10 gün içinde sorun çözümlenmezse yedek telefon verebileceklerini söylediler. Böyle saçmasapan bir uygulama olamaz, çözüm için hiç çaba sarfedilmedi!

 • Samsung Telefon Temsilcisi19 Eylül 2013

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Yasin17 Eylül 2013

  Henüz üretilen bir çözüm yok, firma benimle iletişime dahi geçmedi!

 • Samsung Telefon Temsilcisi14 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön