13 Eylül 2013 #2011162

Samsung Arızalı Cihazın Değişimini Yapmadı!

Teknosa'dan Samsung S3 cep telefonu aldım. Ürünün arızalı olduğunu iki gün sonra farkettim. Sıkıntımı dile getirdim. Ürün henüz 6 günlük iken Samsung teknik servise gönderildi. Ben şikayetimi anlattığımda, Samsung ürünün arkasında durur ve ürünü yenisiyle değiştirir sanmıştım. Teknik servis yazılım yükleyip göndermiş. Sorunum yazılımsal değildi.


Ürünüm henüz 30 günü doldurmamıştı ve ben ürünü iade etmek istiyordum. Bana gereken yardım yapılmadı. Samsung ürünün arkasında değil. 30 günü doldurtarak Manisa Kontrol Elektronik servisi beni oyaladı. Dilekçelerimi Teknosa'ya da teknik servise de yazdım cevap gelmedi. Hakem Heyeti gerekeni yapacak bundan sonra. Samsung'tan şikayetçiyim.

Aynur 247 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi17 Eylül 2013

    2011162 numaralı şikayetiniz, 2013642 numaralı şikayetiniz üzerinden incelenmektedir. Konu ile ilgili Samsung Çağrı Merkezi tarafından aranılarak tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Aynur16 Eylül 2013

    samsung müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar gayet saygılı.sorunum onlarla değil.fakat samsung teknik servis benim ürün ile ilgili şikayetlerimi dikkate almadı ve önemsemedi.ürünle ilgili taleplerim değerlendirilmedi.ürünü iade talebini geçtim ürün arızalı ise değişim talebinde bile bulunmadı.ürünüm henüz 30 gününü doldurmadan değişim talebim kabul edilmedi.manisadaki teknik servisin tavrından ve ürününüzle ilgili kötü reklam yapılmasından dolayı şikayetçiyim.teknosada benimle aynı sorunda kişilerle karşılaştım.hepsine manisadaki samsung teknik servisiniz aynı muameleyi yapmışlar ve 30 günü geçirtmişler.herkese aynı durumu yapıyorlarmış.müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar bu konuyla ilgili oradaki servisine mail attıklarını ve durumla ilgileneceklerini söylediler fakat mailinize karşılık verilmedi sanıyorum.benim şikayetim ve talebim dikkate alınmadı.şikayetimle ilgili hakem kuruluna dilekçe bıraktım.aynı şekilde teknosa servisine ve manisadaki samsung teknik servisinize iadeli tahahütlü dilekçe gönderdim.bana gerekli şekilde yardımcı olunmuyor taleplerim dinlenmiyor.artık bu noktadan sonra hakem heyeti tüketici hakları bölümü bu konuda sizinle irtibata geçecektir.manisadaki samsung teknik servisinizi amacı nedir bilmiyorum ama sizinle çalışan teknosa bayinizde aynı durumdan muzdarip.her gelen kişiye teknik servisin aynı numarayı yaptığını 30 günü doldurana kadar yazılım yükleyip gönderdiğini, 30 gün dolduktan sonra da donanımsal deyip parça değiştirdiklerini belirttiler. şimdi bana da aynı şeyi yapacaklar. ürününüzü bu teknik servis kötülüyor.ben kimseye samsung s3 almamasını söylüyorum ve birçok kanalda da almamalarını söylemeye devam edeceğim. benim sorunum çözülmedi.30 günüm geçirtildi.ben şimdi bu telefonla napacağım. telefon sorunlu dedikçe teknik servis ilgilenmiyor talebimi dinlemiyor dedikçe hiçbir müdehale yapılamadı teknik servise. bundan sonra ben değil başka kanallar yapacaktır. saygılar.

  • Samsung Telefon Temsilcisi14 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön