Samsung Telefon ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Abdulkadir'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi

Samsung A70 Cihaz Güncellemeden Sonra Sapıttı

1.100görüntüleme
Abdulkadir
Abdulkadir 29 Kasım 2020 15:28

Yaklaşık bir yıl önce garantili olarak aldığım Samsung A70 cihaz son gelen güncellemelerden sonra sapıttı. 

Gelelim telefonda olan sorunlara. 1. Telefonum son gelen güncellemeler sonrasında, 1 aydır aşırı hızlı pil bitmesi sorunu yaşıyor. 2. Orijinal şarj aletini taktığım halde, cihaz yavaş şarj oluyor orijinal şarj aletini takın diye uyarı veriyor zaman zaman. 3. Güncellemeden sonra parmak izi sensör başlatılamadı.Yeniden başlatın diye sürekli hata veriyor. 4. Cihaz aşırı ısınmaya ve uyarı vermeye başladı.

Bu güncellemeler gelmeden önce hiçbir sorunum yoktu cihazda da hiçbir problem yoktu. Zaman zaman denk geldiğim şehir efsanesidir diye umursamadığım yeni cihaz çıkacağı zaman eski cihazları yavaşlatma veya arızalandırma işlemi yapıyorlar güncelleme ile diye sürekli yazılar görürdüm ama inanmazdım. Lakin gelinen noktada son zamanlarda yeni cihazlarla ilgili sürekli reklamlar yapıldığını görünce ve böyle bir sorunlar yaşandıkça insan gerçek olduğunu düşünüyor ve aynı sorunu yaşayan ve şikayetçi olan bir sürü insan var. 

Samsung Telefon Logo
Samsung Telefon29 Kasım 2020 15:44

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Abdulkadir
Abdulkadir15 Aralık 2020 11:30

Evet maalesef ki Samsung bunu kasıtlı yapıyor, telefonuma 07.12.2020 tarihinde güncelleme geldi ve yazdığım neredeyse bütün sorunlar düzeldi. Bunu buraya yazıyorum ki, insanlar hatta belki yetkililer görsün.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler