Samsung A7 2018 Parmak İzi Sensörü Yanıt Vermiyor!

Enis Enis30 Ağustos 19:16

Daha önce bir çok kez Samsung cep telefonu kullandım beşinci Samsung telefonum ancak A7 gerçek manada kalitesiz olduğunu kanıtladı. Muadillerine bakınca aradaki uçurum farkı görmek mümkün. Cihazda resim kalitesini kendin ayarlayamıyorsun, batarya kısa sürede bitiyor tüm bunlar yetmezmiş gibi son zamanlarda parmak izi sensörü yanıt vermiyor. Sorunlar zincirine eklenen son halka Samsung'a olan iyimser bakış açımı değiştirmeye yetti. Bu hatanın derhal giderilmesini istiyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Samsung Telefon Logo Samsung Telefon 31 Ağustos 08:50

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Enis 01 Eylül 13:39  

    Öncelikle geri dönüş ve gösterdiği ilgi için Samsung'a teşekkür ederim. Problemin giderilmesi için gerekli gayreti sarf ettiler. Ancak telefonu garantiye göndermek istemediğim için bir süre bu şekilde kullanmak zorunda kalkacağım.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler