Samsung A31'den Ses Gelmiyor

Halit Halit3 hafta önce

Vatan Bilgisayar'dan 05.08 tarihinde Samsung a31 marka cep telefonu aldık alırken kampanyalı olduğu için uzatılmış garanti ve kaskoda yaptık. Cihazdan yaklaşık 15 gün sonra dışarı ses gelmemeye başladı Vatan Bilgisayar'a götürdük kontrolleri yaptıktan sonra değişim talebi ile yetkili servise gönderildi BDH bilişim 1 hafta sonra geri döndüler cihazda sıvı teması olduğunu ücretli işlem olacağını söylediler bizde herhangi bir sıvı teması olmadığını en fazla cepte terleyebileceğini ilettik, olmuşsa bile cihazın kaskolu olduğunu yapmalarını istedik bu seferde Gulf Sigorta ile anlaşmaları olmadığını cihazı geri bize gönderip kaskonun anlaşmalı olduğu servise göndermemizi istediler, kabul ettik.

Cihazımız geri geldi kaskonun anlaşmalı olduğu Samsung Destek Bilişim servisine gönderdik. Cihazın onarılıp gönderildiğine dair mesaj aldı. Bugün gidip cihazımızı teslim aldık içinde servis fişi vs. De var sözde onarılmış, fakat cihazdan hala ses gelmiyor. Destek Bilişim servisi aradığımızda kasko cihazı olduğunu bize bilgi veremeyeceklerini söylüyorlar. Kaskoyu aramamızı istiyorlar kasko ise cihazdan memnun değilseniz arıza devam ediyorsa geri gönderelim diyor. 2 aydır aldığımız telefonu kullanamadan oradan oraya gönderiyorlar. Bu rezalete Samsung Türkiye'nin bir el atmasını istiyoruz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Halit 3 hafta önce

Bana 0554 345 26 69 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz hala hiçbir çözüme ulaşmadı sorunumuz

Samsung Telefon Logo Samsung Telefon 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler