Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Samsung A20s Şebeke Sorunu

profile
14 Mart
292

Samsung A20s şebeke sorunu yaşıyorum hatla alakalı bir sorun değil birçok kez teyit ettim. Arayanlar ulaşamıyor telefon çekiyor gözüküyor çekmiyor. İnternet ve telefon açık olmasına rağmen ulasilamıyor. Nasıl çözebilirim bu sorunu? Samsung ® telefonlarında genel bir sorun galiba.

Samsung Telefon Logo
14 Mart 15:44

Benzer Şikayetler

1

Samsung A20 S Şebeke Hatası

profile
07 Ağustos
136

Samsung Galaxy A20S kullanıyorum. Telefonumda şebeke sorunu oldu birdenbire. Format atmama, fabrika ayarlarını geri yüklememe rağmen herhangi bir düzelme yok. Sadece Wi-Fi ye bağlı olduğum zaman Wi-Fi araması yapıyor. Herhangi bir darbe falanda almadı. Lütfen yardımcı olur musunuz.

Samsung Telefon A52 Görüntülü Görüşme Sorunu

profile
06 Temmuz
214

Samsung A52 ben de satın aldım ve şebeke üzerinden görüntülü görüşme yapamıyorum. Diğer telefonlarımda görüntülü görüşme yapabiliyordum. Şu an yapamıyorum. O kadar para verdim ve hayal kırıklığına uğradım. Lütfen bu konuda bir yetkili bana ulaşabilir mi?

Samsung Telefon 3 Ay Önce Aldığım A73 0 Kutu İçi Cihazımın Şebekesi Yok

profile
28 Haziran
203

Samsung A73 cihazımı 3 ay önce aldım. Bugün durduk yere şebekem gitti, ne yapmalıyım? Aldığım yere gittim, bir sonuç alamadım. Bayramdan sonra garantiye göndereceklerini söylediler ama ben bu cihazı sıfır kutu içinde aldım. Böyle bir şey nasıl mümkün oluyor? Bayram arefesinde başıma gelen saçmalık. ...

Samsung Telefon Telefonumun Konuşurken Kapanması

profile
04 Haziran
42

Telefonumla konuşurken aniden hat kesiliyor. Daha önceden böyle bir sorun yoktu ama su sıralar çok olmaya başladı ve tekrar arama yaptığımda birkaç dakika sonra tekrar kesiliyor. Sorun daha da ilerledi ilk başlarda şebekeden sanmıştım fakat telefonumla alakalı bir sorunmuş bu sorunu düzeltirseniz se...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Samsung Telefon Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 26 dk
Benzer Şikayet Yaz