Samsung Telefon ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
Cep Telefonu Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Samsung A20 Fe Klavye Sorunu

560
Meliha
Meliha 25 Mart 17:21

Samsung s20 fe telefonumda Klavye basmadığım harfleri yazıyor buraya bunu yazarken bile bin kere silip yazdım. Daha bir yıllık cihaz daha önce de Samsung ® kullandım böyle bir sorun olmamıştı yetkililerin ulaşıp sorunumun giderilmesini destek sağlamasını istiyorum. Bu Metni yazmak bile Zulüm gibi oldu acil dönüş bekliyorum.

Samsung Telefon Logo
Samsung Telefon25 Mart 17:27
Cep Telefonu Ürün İncelemeleri
Kullanıcıların değerlendirip skorladığı tüm ürünleri incelemek için

Benzer Şikayetler

profile
Ali
480
29 Mart

Samsung Galaxy S 20 İstem Uyarı Sesi Ve Titretişimi

Samsung S20 fe telefonumda bağlantı sesine benzeyen bir uyarı sesi geliyor. Sistem uyarı sesini kıstığımda ses kesiliyor, fakat çoğu yazışmaları yazmama bile engel oluyor. Sinir krizi geçirmemek elde değil. Sorunun çözümü için destek talep ediyorum. Acil geri bildirim rica ediyorum.

profile
492
07 Şubat

Samsung Telefon Samsung Notes Uygulaması Çalışmıyor

Samsung S20 fe telefonumda Samsung notes uygulaması çalışmıyor. Yazıyorum yazdığım yazı gözükmüyor. Kaydedip çıktığımda yazılmış gözüküyor sadece. Düzeltilmesini istiyorum. Not uygulaması herkeste olduğu gibi bende de önemli ve aciliyeti olan bir uygulama.

profile
175
19 Ekim 2022
profile
Alper'in Teşekkür Mesajı

“İvedi çözüm için sağ olun”

Samsung Telefon S20fe Sesli Yazma Türkçe Desteği Yok

Samsung s20 fe kullanıyorum maalesef WhatsApp'da sesli mesaj yazamıyorum 2016 yılında aldığım cihaz da vardı bilseydim Samsung almazdım. Samsung saat ...

profile
8.068
21 Temmuz 2022
profile
Kazım'ın Teşekkür Mesajı

“Bugün saat 13.00'de 444 77 11 numaralı telefondan Serpil Hanım genel merkezden aradığını söyledi ve sorunumu halletti, muadil cihazlardan olan S21 Ultra 5G gümüş renk önerildi bende kabul ettim, Samsung ve Serpil Hanım'a çok teşekkür ediyorum, Samsung sorunumu çözerek beni çok mutlu etti, Samsung Türkiye ekibine tekrardan çok teşekkür ederim.”

Samsung Telefon Değişim Sorunu

Tüketici Hakem Heyeti s10 Plus cihazımın ayıpsız bir misli ile değişimine karar verdi. Samsung s10 Plus cihazıma karşılık olarak ilk önce s20fe daha s...

Samsung Telefon Değişim Sorunu
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .