06 Mayıs 2013 #1780089

Samsung 4 Kez Servise Giden Telefon Yapılmadan Geri Geldi!

Yaklaşık 3 ay önce aldığım S3 Model telefonun kasası üretim hatasından kaynaklı arıza nedeniyle servise verdim. Kasayı ve Ekranı değiştirip geri gönderdiler. Gelen telefonda ise arka kapak yerine oturmuyordu. Servise 3 defa bu arıza ile gidip geldi.


Hala kasa tam kapatılamadığından arıza devam ediyor ve servis bu üretim hatasını değiştiremedi. 3 ay önce aldığım telefonumu 1 anca kullanabildim. Samsung servisi iade talebimi de geri çevirdi. Telefonumun bedelinin iadesini istiyorum.

Gürkan 88 Okunma

Cevaplar

  • Gürkan18 Nisan 2014

    Böyle yazıyorlar ancak ürünün para iadesini tüketici haklarından kesinleşme şerhi ile kazandığım halde ödeme yapmamakta diretiliyor.

  • Samsung Telefon Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili bilgi alınarak, yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Konunun takibi için Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön