Samsung 200 TL İndirim Yanıltmacası!

Oraj Oraj6 yıl önce

12 Mayıs 2013 tarihinde Ankara Optimum Kutup pazarlama ve Ticaret A.Ş. den Samsung marka telefon için ,satıcılar bana özellikle beyaz renkli Samsung galaxy S3 alırsam 200 TL indirim kuponu kazanacağımı ve mağazadan 15 haziran 2013 tarihine kadar kullanabileceğimi söylediler ve özellikle ;19 TL fark verin şu mikro dalgayı alın 200 TL kar edin dediler , bizde tamam o zaman dedik.

Piyasadan 59 TL daha fazla ödeyerek 200 TL indirim var diye satın aldık.. ama satıcı mikrodalga fırının ellerinde olmadığını haftaya geleceğini söyledi, bekledik ama kampanya sonuna kadar fırın gelmedi. kampanya bitmeden gittiğimizde bize fırın gelmedi diyerek 400 TL değerinde yine + 200 TL alarak elk. süpürge sattılar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Oraj 6 yıl önce

samsung müşteri temsilcisi yada benzeri bir hattan arandım, konu hakkında bilgi almak istediklerinden bahsettiler durumu birde kendilerine izah ettim. orayı neden aramadınız buraya niye gitmediniz gibisinden anlattılar.. en sonunda da süpürge satmışlar size, geçti borun pazarı, bir daha bir şey olursa bizi aramayı unutmayın gibi şeyler söyleyip başlarından savdılar... başka kampanya olacaksa kampanyadan faydalanacaklar bilgi sahibi olsun istiyorum.. teşekkürler..

Samsung Telefon Logo Samsung Telefon 6 yıl önce

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler