10 Nisan 2013 #1735154

Samsung 1 Yılda 6 Kere Arızalandı!

Haziran 2012 tarihinde almış olduğum Samsung telefon tam 6 kez arızalanmıştır.Tüketici yasasına göre 1 yıl içerisinde aynı arızadan 4 kez veya farklı arızadan 6 kez arızalanan ürün yenisi ile değiştirilir veya iade edilir hükmüne rağmen Samsung bu yükümlülüğünü yerine getirmeyip hala telefonu onarım yapmak istemektedir.


Samsung gibi bir markaya bu yaklaşım hiç yakışmamaktadır. Tüm iyi niyetime rağmen sık sık arızalanan telefonumu değiştirmeyen 6 sefer arızalanan telefonu 7 . kez servise alan Samsung hakkında yasal yollara başvurmaktan başka çare kalmadı.

Mesut 54 Okunma

Cevaplar

  • Mesut15 Nisan 2013

    Samsung, sosyal medya önünde yalan söyleyip rezil olmayın, face iletim bilgilerimle beni sağır sultanlar bile bulur, size hukuki süreçle ilgili mail de gönderdim, eğer siz gerçekten ciddi bir firma iseniz Müşteri hizmetlerinize ve destek bölümüne gönderdiğim mailimide yayınlayın. E-mailime cevap vermekten kaçan ilgililer hakkında da gerekeli yasal işlemleri başlattım rahat olun.

  • Samsung Telefon Temsilcisi15 Nisan 2013

    1735154 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön