Samsung Telefon ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Halef'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Garantili Telefona Servis Ücreti Talep Eden Samsung

5.764görüntüleme
Halef
Halef 12 Ekim 2020 13:29

Garantili Samsung Galaxy j7 Prime 2 telefonu ekran donması ve dokunmatik tuşların donması şikayetiyle gönderdiğimiz telefonu bize ekran değişimi yapılıp gönderildi ki takılan ekran telefonun orijinal ekranı değildi. Önceki ekrana göre daha geniş bir ekran takılmış telefonu alıp kullanmaya başladık ancak aynı tuşlarda ve ekranda donma sorunu devam ediyor. Buna ek olarak garantiye göndermeden önce olmayan kameranın odaklamaması ve telefonla konuşurken sesimin karşı tarafa çok az gittiği arızası meydana geldiğini öğrendim, bir gün bile telefonu koruyucu kılıfsız kullanmadım üzerinde hiç çizik yok bile yok garanti ye gönderdiğim telefonun kasa yamukluğu nedeniyle düzgün yapılmayan ekran sorunum ve ekranı yaptıktan sonra meydana gelen kamera ve ses problemimi yapamayacaklarını ekran kasa eğriliği kullanıcı hatası olduğunu beyan ettiler. 1 orijinal ekran çıkarılıp farklı ekran takıldı. 2 kamera odaklama problemi yoktu garanti den geldikten sonra oldu. 3 konuşurken ses problemi yoktu garantiden geldikten sonra oldu. Farklı ekran takılması kasayı zamanla yamultmuş birden bire olan bir durum değil ve ekran değişimden sonra oldu çünkü orijinal ekranı değil takılan ekran Bu Samsung'un servis hatası olmuyor ama kullanıcı hatası oluyor hemen ne kadar güzel. Garantili olan telefonumun arızalarının yapılmasını talep ediyorum.

Samsung Telefon Logo
Samsung Telefon12 Ekim 2020 13:32

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Halef
Halef16 Ekim 2020 09:48

Hiçbir çözüm sunmayan Samsung bütün hatayı müşteriye yükledi bundan sonra hiçbir Samsung elektronik eşyasını almayacağım kullanmayacağım.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler