Deprem destek listelerine hızlı erişin!
tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız 2.9
Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
Samsung Telefon ile ilgili bir şikayetin mi var?

Samsung Telefon Galeri Ünlem İşareti

173 Şikayet
Şikayet Sıralaması
profile
269
3 hafta önce

Samsung Note 8 Galeri Çöp Kutusu

Samsung Galaxy J3 telefonumun galeri uygulamasındaki ' 'çöp kutusu'' alanındaki bazı fotoğraflarım ünlem işareti olarak gözüküyor ve bu fotoğrafları görüntüleyemiyorum. Çöp kutusundan geri yüklemeye çalıştığımda ise ''görüntü geri yüklenemedi, tekrar deneyin'' hatası alıyorum...

profile
850
30 Ocak

Samsung Telefon Galerideki Fotoğraf Ve Video Açılmıyor

Samsung a52 telefonum galerimdeki bazı fotoğraflar açılmıyor ve dosya biçiminin desteklenmediğini söylüyor. Gri zemin üzerinde ünlem işaretli bir görsel çıkıyor. İlk basta fotoğraf açılıyor fakat tekrar galeriye girdiğimde silinmiş oluyor lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum
profile
369
05 Ocak

Samsung Telefon Galerideki Fotoğrafların Açılmaması

Samsung a51 telefonum galerimdeki bazı fotoğraflar açılmıyor ve dosya biçiminin desteklenmediğini söylüyor. Gri zemin üzerinde ünlem işaretli bir görsel çıkıyor. İlk basta fotoğraf açılıyor fakat tekrar galeriye girdiğimde silinmiş oluyor lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

profile
397
26 Aralık 2022

Samsung Telefon Fotoğraflarımı Geri Yükleyemiyorum

Samsung j24 telefonumda galerimde bulunan fotoğraflarım açılmıyor ve geri yüklenmiyor. Yaklaşık 166 fotoğrafın üstünde ünlem işareti var. Pek çok kez geri yüklemeyi denedim fakat geri yükleyemedim. Bu olay tüm fotoğraf ve videolarda değil sadece eski olanlarda var.

profile
142
17 Aralık 2022

Samsung Telefon Galeri De Fotoğraf Açılmama Ve Ünlem İşareti Sorunu

Samsung j2016 telefonum galerimdeki bazı fotoğraflar açılmıyor ve desteklenmediğini Gri zemin üzerinde ünlem işaretli bir görsel çıkıyor. Ve neredeyse 100'lerce adet resim açılmıyor. Yetkili arkadaşların bu problemime bir acil bir çözüm getirmelerini rica ediyorum.

profile
262
05 Kasım 2022
profile
Bayram'ın Teşekkür Mesajı

“Müşteri ilişkileri çok hızlı. Bu açıdan teşekkürlerimizi borç biliriz. Ama sorunum çözümlenemedi. Uzaktan destek ile bağlandı kaybolan resimler için birkaç ayar yaptık yine de getiremedik geri. Olsun yine de yaklaşımları 5 yıldızı hak ediyor. En azından çözümlemeye çalıştılar.”

Samsung Telefon  A51 Fotoğraf Kaybı

Samsung A51 kullanıcısıyım. Galerimdeki resimlerden bazıları ünlem işareti çıkıp desteklenmiyor diyerek göstermiyor. Üstelik bu kullanmış olduğum ve y...

profile
246
14 Ekim 2022

Samsung Telefon Telefonumdaki Resimlerim Görünmüyor

Samsung Note 8'de galerimdeki resimler ünlem işaretli, güncellemeden sonra görünmüyor yardımcı olur musunuz.? Silindi mi resimlerim nasıl olacak.? Güncellemeden önce hiç böyle bir problemim yoktu şimdi resimlerim açılmıyor. Birçok telefon kullandım ama böyle olmamıştı...

profile
2.080
13 Ekim 2022

Samsung Telefonumda Fotoğraflar Açılmıyor

Samsung a52 telefonum galerimdeki bazı fotoğraflar açılmıyor ve dosya biçiminin desteklenmediğini söylüyor. Gri zemin üzerinde ünlem işaretli bir görsel çıkıyor. Ve neredeyse 100'lerce adet resim açılmıyor. Yetkili arkadaşların bu problemime bir acil bir çözüm getirmelerini rica ediyorum.

Samsung Telefonumda Fotoğraflar Açılmıyor
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum
profile
392
19 Eylül 2022

Samsung Telefon  A12 Resimler Açılmıyor

Samsung a12 telefonum galerimdeki bazı fotoğraflar açılmıyor ve dosya biçiminin desteklenmediğini söylüyor. Gri zemin üzerinde ünlem işaretli bir görsel çıkıyor. Ve nerede6se 1000 adet resim açılmıyor. Yetkili arkadaşlar in bu problemime bir acil bir çözüm getirmelerini rica ediyorum.

profile
340
17 Eylül 2022

Samsung Telefon Galeri Gri Ünlem, Görüntü Açılmıyor!

Samsung telefonumdaki bazı resim ve videolar açılmıyor. Galerideki bazı albüm ve resimlerde gri kare kenarında ünlem işareti çıkıyor. Resimler ve videoları kaybetmeden yeniden görmek istiyorum. Ne yapılabilir bilmiyorum. Telefon eski ama bir sorunu yoktu. Hafıza kartından kaynaklanıyor ise de nasıl ...

profile
1.659
15 Eylül 2022

Samsung Telefon Galerideki Fotoğraflar Açılmıyor

Samsung Galaxy s9, telefon güncellendikten sonra galerideki fotoğraflarım gözükmüyor ve ünlem işareti (! ) görünüyor ve fotoğraflarım yavaş yavaş siliniyor, neden olduğunu bilmiyorum ama lütfen hemen bir şey yapın, sorunu bir an önce çözmenizi istiyorum.

Samsung Telefon Galerideki Fotoğraflar Açılmıyor
profile
221
03 Eylül 2022

Samsung Telefon Galerimdeki Fotoğraf Sorunu

Samsung Galaxy A70, numaramı değiştirdikten sonra galerideki fotoğraflarım gözükmüyor ve ünlem işareti (! ) görünüyor ve fotoğraflarım yavaş yavaş siliniyor, neden olduğunu bilmiyorum ama lütfen hemen bir şey yapın, sorunu bir an önce çözmenizi istiyorum.

profile
Nur
1.484
21 Temmuz 2022

Samsung Telefon Galeride Ünlem İşareti

Samsung Galaxy m21 cihazını kullanıyorum. Instagram'dan fotoğraf çekip galerime indiriyorum fakat galeride desteklenmeyen dosya olarak görünüyor ya da fotoları çevirmek istediğimde de aynı şekilde Üzerinde ünlem işareti çıkıyor.

profile
1.344
05 Temmuz 2022

Samsung Telefon Fotoğraflarımın Bazı Açılmıyor

Samsung M21 telefonum galerimdeki bazı fotoğraflar açılmıyor ve dosya biçiminin desteklenmediğini söylüyor. Gri zemin üzerinde ünlem işaretli bir görsel çıkıyor. Eski fotoğraflarımda sıkıntı yok fotoğrafların bazı görünüyor bazı görünmüyor. En kısa sürede sorunumuz giderilmesinin talep ediyorum.

profile
1.773
17 Haziran 2022
profile
Sevginaz'ın Teşekkür Mesajı

“İlginiz için teşekkürler hemen dönüş yapıldı ve sorunum çözüldü”

Samsung Telefon Instagram'dan İndirilen Fotoğraflarda Dosya Desteklenmiyor

Samsung Galaxy s20 fe cihazını kullanıyorum. Instagram'dan fotoğraf çekip galerime indiriyorum fakat galeride desteklenmeyen dosya olarak görünüyor fo...

profile
1.685
23 Mayıs 2022

Samsung Telefon Fotoğraflar Görünmüyor

Sm-g610f/ds model Samsung telefonumun fotoğraf ve galeri bölümündeki hiçbir görüntüyü açamıyorum. Ne yapmam gerekiyor. Gri bir zemin ve üzerinde ünlem işareti var. Yeni aldığım ekran görüntüsünü görebiliyorum. Firmadan yardım istiyorum.

profile
1.723
13 Mayıs 2022

Samsung Telefon J3 Çöp Kutusundan Geri Fotoğraf Yükleme

Samsung Galaxy J3 telefonumun galeri uygulamasındaki ''çöp kutusu'' alanındaki bazı fotoğraflarım ünlem işareti olarak gözüküyor ve bu fotoğrafları görüntüleyemiyorum. Çöp kutusundan geri yüklemeye çalıştığımda ise ''görüntü geri yüklenemedi, tekrar deneyin'' hatası alıyorum. 

profile
2.972
08 Mayıs 2022
profile
Aleyna'nın Teşekkür Mesajı

“Teşekkürler”

Samsung Telefon Fotoğraflar Ve Videolarda Ünlem İşareti

Samsung Galaxy a72 model telefonumda galerideki fotoğraflarda ve videolarda gri ekran üzerinde ünlem işareti çıkıyor ve açılmıyor. Daha yeni aldım tel...

profile
2.758
02 Temmuz 2022
Gökben Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Samsung Telefon, 8 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Marka Profili

Samsung Telefon, 8 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör