tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız 2.8
Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
Samsung Telefon ile ilgili bir şikayetin mi var?

Samsung Telefon Fotoğraflar Açılmıyor

115 Şikayet
Şikayet Sıralaması
profile
300
3 hafta önce

Samsung Telefon Galaxy Watch 4 Classic WhatsApp Resim Açılmıyor

Samsung watch 4 akıllı saatimin WhatsApp bildirimlerinde fotoğraflar açılmıyor. Sadece simge görünüyor. Sorunu çözemiyorum. Telefonun tuş kilidi açık ve kapalı konumdayken de denememe rağmen fotoğraflı bildirimlerde sadece simge görünüyor.

profile
368
03 Mayıs

Samsung A10s Wi-Fi Sorunu

Samsung A10s telefonumda Wi-Fi bağlantısı gitti sosyal medya açılmıyor. Sadece WhatsApp üzerinden mesaj gidiyor video fotoğraf açılmıyor. Bir çok kişide aynı problemi yaşamış Samsung gibi bir markanın böyle bir problem yaşatması hayal kırıklığı. Gerçekten yardımcı olur musunuz?

profile
249
13 Nisan

Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm Bildirim Gelen Resimle Açılmıyor.

Samsung watch 4 akıllı saatimin WhatsApp ® bildirimlerinde fotoğraflar açılmıyor. Sadece simge görünüyor. Sorunu çözemiyorum. Telefonun tuş kilidi açık ve kapalı konumdayken de denememe rağmen fotoğraflı bildirimlerde sadece simge görünüyor... Sorunun çözümü için acil destek talep ediyorum. Aynı mod...

Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm Bildirim Gelen Resimle Açılmıyor.
profile
358
05 Nisan

Telefon Wi-Fi Ve Bluetooth Açılmıyor Samsung A20s

Benim telefonum Samsung a20s telefonumda bluetooth wi-fi ve bluetooth açılmıyor internet paylaşımı. Hiç çalışmıyor. Ağları sıfırladım ama olmadı. Son güncelleme geldikten sonra oldu bir anda Wi-Fi ve bluetooth açılmaz oldu acil yardıma ihtiyacım var. Fotoğrafta açılıyor yazdıktan sonra hemen kapanıy...

profile
Samet sonuçtan çok memnun
  • 07 Mart 15:30
Samet Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
221
16 Şubat

Samsung Telefon Error Ve Durduk Yere Açılmayan Fotoğraflar

Galerimdeki bazı fotoğraflar error veriyor açılmıyor geride gelmiyor aslada geri gelmiyor son silinenler dede olmuyor benim için önemli fotoğraflarım da gitti bir an önce düzeltilmesini istiyorum son birkaç aydır bu durum var hepsi durduk yere oluyor.

profile
187
15 Şubat

Samsung A20s SD Kart Sorunu Veriyor

Samsung s20 fe telefonumu güncelledikten sonra SD kart doğru şekilde çalışmıyor veri kaybını önlemek için salt okunur olarak ayarlandı diye bildirim geldi. Kartımdaki fotoğraflar açılmıyor ne yapacağım ben şimdi. Güncelleme sırasında ve sonrasında oldu. Güncellediğime pişman oldum onca fotoğraf ve v...

profile
850
30 Ocak

Samsung Telefon Galerideki Fotoğraf Ve Video Açılmıyor

Samsung a52 telefonum galerimdeki bazı fotoğraflar açılmıyor ve dosya biçiminin desteklenmediğini söylüyor. Gri zemin üzerinde ünlem işaretli bir görsel çıkıyor. İlk basta fotoğraf açılıyor fakat tekrar galeriye girdiğimde silinmiş oluyor lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum
profile
137
23 Ocak

Samsung Telefon Samsung A04s Fotoğraf Kaydetme Sorunu.

Samsung Galaxy a04s telefonumda garip bir şekilde WhatsApp'tan bana gönderilen fotoğraflar kaydetme izni verdiğim halde galeride açılmıyor. Telefonu aldığıma alacağıma pişman oldum. O kadar para verip bu kadar sorun yaşayacaksam on yıldır Samsung kullanmama rağmen artık zor.

profile
369
05 Ocak

Samsung Telefon Galerideki Fotoğrafların Açılmaması

Samsung a51 telefonum galerimdeki bazı fotoğraflar açılmıyor ve dosya biçiminin desteklenmediğini söylüyor. Gri zemin üzerinde ünlem işaretli bir görsel çıkıyor. İlk basta fotoğraf açılıyor fakat tekrar galeriye girdiğimde silinmiş oluyor lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

profile
7.156
29 Aralık 2022

Samsung Telefon A23 Pişmanlığı

Media Markt"tan 2 gün önce Samsung A23 telefon satın aldım. Kamerasıyla çektiğim bütün fotoğraflar ünlem olarak gözüküyor ve açılmıyor. Bu markayı tercih ettiğim için pişmanım. Ayrıca parmak izi çok geç algılıyor ve sürekli kendi kendine ışığı kısıyor.

profile
2.836
26 Aralık 2022

Samsung Telefon Fotoğraflarımı Geri Yükleyemiyorum

Samsung j24 telefonumda galerimde bulunan fotoğraflarım açılmıyor ve geri yüklenmiyor. Yaklaşık 166 fotoğrafın üstünde ünlem işareti var. Pek çok kez geri yüklemeyi denedim fakat geri yükleyemedim. Bu olay tüm fotoğraf ve videolarda değil sadece eski olanlarda var.

profile
142
17 Aralık 2022

Samsung Telefon Galeri De Fotoğraf Açılmama Ve Ünlem İşareti Sorunu

Samsung j2016 telefonum galerimdeki bazı fotoğraflar açılmıyor ve desteklenmediğini Gri zemin üzerinde ünlem işaretli bir görsel çıkıyor. Ve neredeyse 100'lerce adet resim açılmıyor. Yetkili arkadaşların bu problemime bir acil bir çözüm getirmelerini rica ediyorum.

profile
1.055
13 Aralık 2022

Samsung Telefon Whatsapp Güncellemesi

Samsung a31 kullanıcısıyım. WhatsApp 'tan gelen tek kullanımlık fotoğraflar 'sürümünüz desteklenmiyor. Whatsappi güncelleyin yazıyor ve açılmıyor. Sorun 1 haftadır var WhatsApp uygulamam güncel olduğu halde bu şekilde yazıyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?

profile
1.367
10 Aralık 2022

Samsung Telefon WP Açılmayan Tek Görünümlük Fotoğraf

Samsung A31 kullanıcısıyım. WhatsApp'tan gelen tek kullanımlık fotoğraflar 'sürümünüz desteklenmiyor' diye açılmıyor. Sorun 1 haftadır var WhatsApp uygulamam güncel. Rica ediyorum şunu düzeltmem için yardım edin. Bazen Samsung aldığıma cidden pişman oluyorum.

profile
294
01 Aralık 2022

Samsung M20 WhatsApp Tek Kullanımlık Fotoğraf Açılmıyor

Samsung M20 kullanıcısıyım. WhatsApp'tan gelen tek kullanımlık fotoğraflar 'sürümünüz desteklenmiyor' diye açılmıyor. Sorun daha önceden yoktu bugün olmaya başladı. Sorun nedir bilmiyorum. WhatsApp uygulamam güncel. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

profile
643
25 Kasım 2022
profile
Fatma'nın Teşekkür Mesajı

“Teşekkür ederim”

Samsung A32 Ön Kamera Sorunu

Samsung A32 model olan telefonumda on kamera ile çekim yaptığımda fotoğraflar çok soluk oluyor. Çekerken gördüğümle fotoğrafı açtığımda gördüğüm arası...

profile
2.353
14 Ocak
Merve Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Samsung Telefon, 8 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Marka Profili

Samsung Telefon, 8 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör