11 Haziran
#12090782

Ebru Elektronik Telefonumun Camını Çizdi!

4222858651 Telefonumu Ebru Elektronik'ten geri teslim alırken ön camının çizik olduğunu fark ettim. Konuyla ilgili yetkiliyle görüşmek istedim. Kendilerini ilgilendiren bir durum olmadığını söyleyip ilk teslim alan çalışanın alırken fark etmemiş olduğunu ve kendilerinin çizmediğini ifade ettiler aslında ilk teslim alan bayan her yerini kontrol ederek almıştı. Bende teslim kağıdına telefonumun camı çizik teslim edildi yazdım. Teslim edenin ismini sorduğumda ismini veremeyeceğini söyleyerek hiç ilgilenmedi. Samsung ana merkezin konuyla ilgilenmesini istiyorum.

Burçin Burçin 456 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Burçin13 Haziran

    Net bir çözüm teklif edilmedi telefonunuzu getirin bir inceleyelim denildi çizdiği mi değerlendirecekler anlamadım boyu mu derinliği mi konumlandığı yer mi kriter bilmiyorum, yoksa telefonumu incelemek için alıp 15 gün daha mi el koyacaklar onu da bilmiyorum.

  • Samsung Telefon Temsilcisi12 Haziran

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler