Samsung Telefon Tamiri Yapılmadı!

Özlem Ö. |

Galaxy S4 kullanmaktayım. Cep telefonumda rehber harici hiçbir uygulamaya giremediğim için telefonumu 15.10.2014 tarihinden itibaren 3 defa Antalya'da bulunan Samsung yetkili servisi Yıldırım Elektronik'e verdim. Cep telefonumda meydana gelen arıza ana kart değişmesine rağmen düzelmedi. En son verdiğimde teknisyenin bir iki gün test etmesi gerektiği söylendi. Bu telefonun müşteriye teslim etmeden test edilerek düzgün bir şekilde teslim edilmesi gerekmez mi? Ben bir haftadır telefonsuzum. Yıllardır Samsung telefonu kullanmaktayım ve ilk defa başıma böyle bir şey geldi. Servisin ilgisizliği ve aynı arızayla telefonun teslim edilmesi hususu Samsung gibi firmaya yakışmamaktadır.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  14:09

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr