Samsung Telefon Sürekli Sorun Çıkarıyor!

Emine M. |

Telefonumu 2 kere garantiye gönderdim 2.'sinde size şikayette bulundum ve siz tekrar göndermemi istediniz bende tekrar gönderdim ve ben zor bir durumda kalarak gönderdim. Size de bildirdim bana yedek kısa süreliğine telefon verilmesini istedim olmadı garantiye gönderdim geldi ama aynı ana kart değiştirildi diyor peki hala neden aynı sıkıntıları yaşıyorum anlamıyorum. Telefonumu bir kez daha gönderemem artık başka bir tel bulma şansım sıkıntıya girmem çok zor. Koskoca Samsung firmasını gerçekten kınıyorum yani kaçıncı defa sürekli bu şekilde şikayet etmem yani artık bir çözüme varılmasını istiyorum yapamıyorlarsa değiştirilsin yeter artık!

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Kasım
  13:36

  2855287 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek
  alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 28 Kasım
  11:06

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr