Samsung Telefon Servisten Çıkıyor!

Onur Ö. |

Note 3 telefon aldığımdan beri servisten çıkmıyor. 5.kez servise giden telefonda 3 kez parça değişimi (2 kez sensör-kamera-batarya-şarj ünitesi-şarj aleti) 2 kez format atılmasına rağmen hala bozuk. 6 kez servise giden telefona tekrar parça değişimi öneren servise para iadesi talep ediyorum dedim. İnceleyelim dediler tekrar, ertesi gün telefonda kullanıcı hatası değişim mümkün değil, telefonda soyulmalar var dediler. 750 TL ücret talep ettiler. Şaka gibi. Parça değişimini kabul etseydim hiçbir sorun yoktu. Ücret iadesi talep edince apar topar tekrar incelenecek dediler ertesi gün gelen telefon Samsung'un müşterilerine nasıl davrandığını ortada koydu. Yazık!

Etiketler :

Kasa-Panel Ekran Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Aralık
  16:27

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Onur Ö.
  04 Aralık
  12:01

  Hazır mesaj göndererek müşteri memnuniyeti sağladığınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Sattınığınız malın arkasında durmamanız,değişim veya para iadesi için kılı kırk yarmanız firmanızın kalitesi gösteriyor.Müşterilerinize biraz olsun saygınız olsun,olmadık bahanelerle insanları saf yerine koymayın.

 • 04 Aralık
  11:46

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr