Samsung Telefon Kapanmaya Devam Ediyor!

Tugba A. |

2013 Ocak ayında Samsung Note 3 aldım, fakat telefon geldiği günden beri konuşmanın farklı zamanlarında kesilmeye başladı birkaç hafta benden kaynaklandığını düşündüm ve umursamadım. Sonra Samsung müşteri hizmetlerini aradım, servise gönderin dediler. Servise gönderdim 10 gün sonra geri geldi ve hiçbir şey yapılmamış telefonum kapanmaya devam etti. Müşteri hizmetlerini tekrar aradım yine servise göndermemi ve servise özel not düşüp incelemeyi detaylı yaptıracaklarını söylediler. Tekrar servise gönderdim ve telefonum geri geldi, tabii ki yine sonuç değişmemiş ve telefonum yine kapanmaya devam ediyor. Yine müşteri ilişkileri ile görüştüğümde dalga geçer gibi yine servise göndermemi önerdiler.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Arama Yapmama / Kesilme Çağrı Merkezi Personel Davranışı Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tugba A.
  06 Ocak
  17:54

  TEEFONUMU 4. KEZ SERVISE GONDERDİM, YİNE ÇÖZEMEDİLER VE TEKRAR GÖNDERMEMİ İSTİYORLAR. SERVİS KORKUNÇ, BÖYLE BİR MARKA NASIL SATTIĞI ÜRÜNÜN ARKASINDA OLMAZ! APPLE SORGUSUZ SUALSİZ ÜRÜN DEGİŞİMİ YAPIYOR AMA BUNLAR RESMEN SÜRÜNDÜRÜYOR.

 • 29 Aralık
  09:59

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 29 Aralık
  09:01

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr