Samsung Telefon Hata Vermeye Başladı.

Çağrışım B. |

Samsung S3 aldım. 2 ay olmamasına rağmen telefon hata vermeye başladı. Aldığım yere geri götürdüm sürekli format attılar, bir şeyler yaptılar bana geri verdiler sonra 5 kere servise gidince yenilenebilir dediler. 5 kereden fazla servise gitti sonra tüketici haklarına başvurdum ve bana yeni ürün verilmesine karar verildi. Telefonum şuanda yok ve yeni bir S3'te gelmedi. Bu süreçte bana bir telefon bile verilmedi. Sorunun biran önce çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Kasım
  16:52

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 27 Kasım
  11:10

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr