Samsung Telefon Değişimi!

Emre K. |

Samsung s5 mini kullanıcısıyım telefonum daha 4-5 aylık ama şuana kadar biri ekran biri GPS sorunu yüzünden iki kez garantiye verdim ekran ve anakartı değişti, GPS tekrar bozuktu, tekrar garantiye vereceğim telefonu benden çok servis kullandı ve değişim için 4 kere bozulması gerekiyor dediler ve 4 defa parça değişmesi gerekiyor.

Böyle müşteri memnuniyeti mi olur? Bu şikayet Samsung'un vereceği cevabı biliyorum, müşteri hizmetlerini arayın yardımcı olalım diyecekler. Bir daha Samsung mu? Asla.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre K.
  18 Nisan
  03:27

  Telefonu servis hiçbir işlem yapmadan geri verdi ve telefon saglam dediler aldığım saatten itibaren GPS i kullanmaya çalışıyorum ve hala bozuk hiç bir şey yapılmamış. Yakinda telefonun bozuk olduğuna dair bir video çekip internete vereceğim. . Ve servise göstereceğim. .

 • Emre K.
  18 Nisan
  03:20

  Telefonu teslim aldım. Telefonun sağlam olduğunu ve herhangi bir işlem yapılmadı dedi teknik sevris aldığım saatten beri GPS i test ediyorum sorun ayni hiçbir değişme yok servis israrla telefon sağlam diyor... Yakinda telefonun arızasını videoya çekip internette paylaşacağım ve servise gidip göstereceğim... .

 • 13 Nisan
  09:23

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr