Samsung Telefon Defalarca Kez Arızalandı!

İbrahim Ö. |

Telefonum 1.haftada kendiliğinden kapanıp açılmadı. Aldığım yere götürdüm SD kartta virüs vardır dedi. SD kartım yok deyince servise yönlendirdi. Servis ancak bataryayı çıkarıp takınca çalıştı. 3.haftada tekrar aynı arızadan ötürü götürdüm servis fişine telefon güncelleştirildi SD kart olmadığı halde 'sd kart formatlandı' yazıldı. Müşteri hizmetleri temsilcileriyle defalarca görüştüm mağduriyetimi dile getirdim her seferinde servise bırakın mağduriyetiniz giderilecektir denildi ama 7.kere aynı arızadan ötürü yaklaşık aynı ifadeler yazılarak uğurlandım. 8. seferde speaker modül değiştirildi. Telefonumu iki kere kapanmışken servis gördü ama görülmedi yazdı. En son sıvı teması var yazdılar.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Kasım
  13:44

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr