13 Mayıs 2013

Samsung Telefon Bir Aydır Gelmedi!

Kendiliğinden kapanıp-açılan garantisi devam Samsung Galaxy young 5360 (e. mail no: 35764*****) telefonumu 12/04/2013 tarihinde Berat Gıda İletişim M**** A**** aracılığı ile servise gönderdim. Samsung yetkili servisten 2-3 gün sonra telefonumu gönderen berat iletişim a. ş. aranarak telefonun bataryasının sıvı aldığını belirterek 40 tl. ücret karşılığında değişeceği söylenmiş ve değiştirilmiştir. Benim telefonumun bataryası hiç bir zaman sıvı almadı.

Servise inanmıyorum. Bana ispatlamaları lazım. Batarya ücreti 40 tl. artı 30 tl. kargo bedelini hiçbir şekilde ödemek istemiyorum. Garantili telefonumun bu giderlerinin firma tarafından karşılanması gerekir. Tam 1 aydır telefonum gelmedi.

Hüseyin 60 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Mobile Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön