Samsung Telefon Bataryası Arızası!

Hasan M. |

02.09.2014 tarihinde Teknosa'dan almış olduğum Samsung S5611 cep telefonu ilk haftasında batarya arızası nedeni ile Teknosa tarafından Başarı yetkili servisine gönderildi ve 10 gün sonra hiçbir arızası yok diye geri gönderildi fakat ne yazık ki bataryanın arızalı olduğunu serviste çalışan profesyonel teknik kadro anlayamamış olacak ki aynı arıza devam etti. Pazardan aldığım yan sanayi batarya ile kullanmaya devam ettim. Kısa süreliğine Ankara'da olduğum için Samsung Destek Bilişim'e gittim ve telefonu bırakmak istedim. Servis süresinin uzun sürebileceğini ve kendilerinin kargolama servisinin olmadığını söyleyerek teslim almadılar. Böyle bir marka ile çalışmak ne kadar doğru bilmiyorum.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan M.
  24 Ekim
  17:00

  Samsung markasını duymak bile istemiyorum.

 • Hasan M.
  24 Ekim
  16:59

  Şikayetim herhangi bir çözüme ulaşmadı. Bunlar alışmış standart konuşma ve kopyala yapıştır işlerine başkada bir işleri yok. Tüketici olarak hiç bir çözüme ulaşamıyoruz ve başkada yapacak bir şeyimiz yok.

 • 18 Ekim
  15:15

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz,

  Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 17 Ekim
  20:15

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi