Samsung Telefon Arızası ve Değişim Sorunu.

Celal A. |

Samsung Note 4'üm aldıktan on gün sonra ekran gelmeyecek şekilde bozuldu ve servise gönderdim. Cihaz değişimi yapılacaktır dediler fakat bana tamiri yapılmış, telefon geldiği ekranın kenarlarındaki açıklıktan belliydi. Servisten telefonumun gelmesi bir buçuk ayı buldu. Telefon geldiğinde kapalı kutuda değildi ve ısrarlarıma rağmen telefon sıfır dediler.

Yapacak bir şeyim olmadığı için ben de telefonu alıp kullanmaya başladım fakat telefon bir ay içinde bozuldu. Gece sorunsuz bıraktığım telefonumda sabah ne ses ne de görüntü vardı. Servis anakartın değişmesi gerektiğini söyleyip teslim aldı. Telefon hala sorunlu, 3 aydır kullanamadığım telefonun tamirini değil para iadesini istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mart
  17:38

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 09 Mart
  10:12

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr