Samsung Telefon 3. Kez Arızalandı!

Murat K. |

Samsung Note 2 cihazımı ilk aldığım günden beri sıkıntı yaşıyorum. Telefonu ilk aldım 2 gün sonra dokunmatik panel sol üst köşeden atık olduğu için servise yolladım daha sonra 2. arızasında yine sol üst köşeden dokunmatik panel hafif kasa ise aralık olması sebebiyle üst tarafta bulunan arama gelince ekran karartma sensör arızası oldu ve arama gerçekleştiğinde görüşmeyi karşı taraf kapatmadan ekrana görüntü gelmemektedir kasa soyulmaları mevcuttu ve 3. olarak yine aynı arızalar ile karşılaştım ve artık bu tarz sıkıntılar Güney Kore'nin dev şirketine hiç yakışmıyor en yakın zamanda garantiye yollayacağım fakat yetkili arkadaşların iletişime geçmelerini rica ederim.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ocak
  09:55

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 07 Ocak
  13:32

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr