Samsung Telefon 23 Gündür Serviste!

Yasin Nadir E. |

Samsung Glaxy S3 telefonum şarj olmadığı için telefonu almış olduğumuz bayiye verdik ve garantiye yollandı .Telefon 23 gündür elimizde değil .Şubeyi aradım telefonun serviste olduğu bilgisi verildi .Servisin numarasını aldım telefon bizde yok denildi ve şuan telefon nerde belirsiz . Şubede bize pazartesi dönecekmiş.

Şehir dışına çıkacağım telefon bana acil lazım acil olmasa dahi 23 gün nedir ya .2. kez aynı sorun oldu zaten .Madem yapamıyorsunuz yenisi temin edin ,sizde kurtulun bizde kurtulalım .Bu kadar mağdur kalmama neden oldunuz .Benim elimde cihaz yok .Bir öncekinde de 2 hafta serviste kaldı . Telefon benden çok serviste kalıyor. Artık buna bir çözüm bulun lütfen şube: Demetcell.

Etiketler :

Batarya Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin Nadir E.
  01 Temmuz
  11:20

  ben ayın 6 sında tatile gideceğim ne zaman döneceksiniz acaba onuda söyleseydiniz evde 6 adet samsung telefon var ama artık töbe yaa bişey olsa orta kalacamızı iyi bir şekilde anladım artık

 • 29 Haziran
  22:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi