Samsung Teknik Servisten Gelen Telefon Hakkında Hiç Bir İşlem Yapılmadı.

Mustafa K. |

10.10.2014'te Vatan Bilgisayar'dan aldığım Samsung S3 mini akıllı telefonu bataryasının şarj olmadığı için Vatan bilgisayara garanti kapsamında bulunan telefonumu teknik servise yolladım. 15 iş günü geçtikten sonra sözleşmede geçici telefon isteme hakkımı kullandım. Gelen cevap da 21 iş günü geçmesi gerektiği söylendi. Sözleşmede geçici kullanım telefon isteme hakkım olmasına rağmen geçici telefon talebim 1 ay boyunca gerçekleşmedi.

10.11.2014'de telefon almış olduğum Vatan bilgisayara telefonum geldiği teknik servisten hiçbir işlem yapılmadan gönderilmesi üzerine telefonu teslim almadım. Hiçbir işlem yapılmadığına dair belge de bulunmamaktadır.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Kasım
  12:44

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 13 Kasım
  11:40

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr