Samsung Teknik Servisi Oyalıyor!

Mertcan Ş. |

03-08-13' de Teknosa'dan almış olduğum Samsung galaxy s4 cihazımda ilk haftasında arama sorunu çıktı . İlk 5 dakika içerisinde arama sürekli kesiliyordu. Ürünü teknik servise götürdüm Mta Elektronik'e ürünün kutusunu eksiksiz teslim ettim . Kendilerine garanti belgesiyle birlikte bana ürünü teslim ettiğime dair bir belge verdi .Sonra çarşamba arayın dediler aradım.

Perşembe aradım cuma ,sonra cumartesi dediler. Teknik servis dap kapsamında olan ürünümü açmak için bekletiyor. Samsung çağrı merkezi 7 haneli numara istiyor , bunlardan istiyorum bilmiyoruz ürününüz yoğunluktan dolayı bakılmamıştır diyorlar . Benimle birlikte ürününü bırakan adam ürününü aldı , bana gereken bilgiyi de, belgeyi de vermiyorlar.

Etiketler :

Arama Yapmama / Kesilme Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ağustos
  14:59

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.

 • 28 Ağustos
  09:47

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi