Samsung Teknik Servise Gönderimde Kargo Ücreti Alıyor!

Fatoş B. |

Arızalanan telefonumu İzmir Çankaya'da bulunan Destech Bilişim (Şair Eşref Bulvarı no. 36) servisine 2 kez gönderdim. Her gönderim ve teslim alımda toplam 4 kez kargo ücreti ödedim. Bunu firmaya ilettiğimde taşınmazlarda kargo ücreti ödemek zorundasınız dedi. Şimdi fark ettim ki servis fişinin arkasında servis merkezlerine gönderimlerde firma nakliye, posta, kargo ücreti talep edemez yazıyor.

Ürün satın alınan bayii aracılığıyla gönderildiğinde süre 2 hafta kadar uzuyor. Kargo ile ise 4-5 günde geri geliyor kargo ile göndermek herkes için avantajlı olacaktır. Samsung ekranımın arızasını da gideremedi üzerine kargo ücreti de cabası! Her Samsung sahibi elbet birgün ekran sorununu tadacaktır...

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Aralık
  17:10

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr