Samsung Teknik Servis ve Müşteri Hizmetleri Çok Yetersiz.

Mustafa T. |

2014 yılında aldığım Samsung marka tablet 2015 Ekim ayında arızalandı ve servise verdim. Servisten ürünü teslim aldığımda aynı sorunun tekrar devam ettiğini gördüm anladığım kadarıyla servis hiçbir işlem yapmamış. Kasım ayında tableti tekrar aynı servise verdim. Ve şubat ayındayız tabletimi hala alamadım müşteri hizmetleri ile 19 ocak'tan bu yana görüşüyorum hepsi konunun acil çözüleceğini söylüyorlar. Fakat hala arayan olmadı.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa T.
  15 Şubat
  15:12

  Tam 19 Ocak'tan bu yana Samsung müşteri hizmetleriyle görüşüyorum, tabletim 27 Kasım'dan beri ellerinde, yaklaşık 3 ay oldu Samsung müşteri hizmetlerinden burak-funda-necla ve özge ve isimlerini unuttuğum birkaç kişi ile gorustum. En son 11 gün önce şikayet vara yazdığım şikayetten dolayı ertesi gün 3 Şubat'ta Sinem hanım diye biri aradi ve 2 gün içinde mutlaka beni arayacağını söyledi tahmin edin ne oldu tabi ki diğer müşteri hizmetleri temsilcileri gibi oda aramadı. Böyle bir firma hayatımda görmedim. Çok ciddiyetsiz çalışıyorlar. Size tavsiyem bundan sonra Samsung marka hiçbir ürünü kullanmayın çünkü bundan sonra ben böyle yapacağım ve cevremdekilerede böyle yaptıracağım.

 • Mustafa T.
  06 Şubat
  23:38

  Şikayetim üzerine çarşamba günü samsungtan Sinem hanım beni aradı. Konuyla ilgilendiğini ve cumaya kadar beni mutlaka arayacağını söyledi ve tahmin edin ne oldu yine aramadılar hiç şaşırmadığımı bilmenizi isterim. Gerçekten şunu anladım 20 gündür boşuna Samsung müşteri hizmetleriyle görüşüyorum müşterilerine zerre kadar değer vermiyorlar. Bundan sonra kesinlikle Samsung a ait bir ürün kullanmayacağımdan eminim.

 • 03 Şubat
  14:14

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr