Samsung Teknik servis ve müşteri hizmetleri

Cevdet T. |

Samsung S4 Telefonumu ekranı kırıldığı için Samsung'un Erzurum Başarı teknik servisine gönderdim. Bana geri dönüş sağlayıp telefonun ekranında, kasasında ve kamerasında kırık olduğunu ve 380 tl' lik yapım masrafı olduğunu benim bu ücreti kabul etmem halinde Telefonumu yapacaklarını ifade ettiler. Ücreti onayladım, fakat 3 gün sonra telefonum yapılmadan geri gönderildi.

Gönderdikleri servis formunda telefonumun anakartı eğilmiş olduğu bu sebeple yapım masrafının çok olduğu gerekçesiyle iadesine karar verilmiş. Bu durumla ilgili Samsung müşteri hizmetlerini aradım. Durumu izah ettim teknik serviste yapılan testlerde var olmayan anakart sorunu sonradan ve bildirilmesi nasıl ortaya çıkar dedim. Bu durumla ilgilenmeye istedim. Hala beni arayacak bekliyorum.

Etiketler :

Ana Kart Ekran Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cevdet T.
  11 Temmuz
  19:33

  Sikayetten sonra SAMSUNG tarafindan arandim gerekli islemlerin yapilacagini soylediler ama hicbir sozlerinde durmadilar hala bekliyorum cozmelerini.

 • 07 Temmuz
  17:32

  2542084 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 05 Temmuz
  00:48

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi