Samsung Teknik Servis Telefonlarıma Cevap Vermiyor!

Çağatay K. |

Garanti kapsamındaki cep telefonumu İstanbul'daki Başarı Kadıköy Şubesi'ne gönderdim. 26 Ekim tarihinde karşı taraf teslim aldı. Cihazın onarım tarihi 31 Ekimde sona ermiş. Onarım tarihinin üzerinden 3 gün geçmesine rağmen bu süre zarfında her gün yaptığım aramaların hiçbirine cevap verilmemiştir. Sadece Kadıköy şubesi de değil, Türkiye'deki diğer tüm şubelerini aramama rağmen telefon ya meşgul ya açan yok yada şu anda birinci sıradasınız şeklinde yarım saatten fazla bekletiyor.

Sonuç olarak karşımda muhatap bulamıyorum. Maalesef en kısa zamanda gidip kendim alacağım telefonu. Bir daha da kesinlikle başarı teknik servise hiçbir cihaz göndermeyeceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Kasım
  13:15

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 05 Kasım
  22:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi