Samsung Teknik Servis Randevu Saatinde Gelmedi!

İlknur C. |

Samsung klimamın bakımını yaptırmak için 4447856 numara tarafından yönlendirildiğim teknik servis randevu saatinde gelmediği gibi gelemeyeceğim de bildirmedi. Kurumsal ahlakı olmayan, müşteriyi saf yerine koyan, her türlü saygıdan yoksun firma. Samsung bir daha asla.

Etiketler :

Yetkili Servis Randevu

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlknur C.
  21 Ocak
  14:18

  Bir anket doldurmamı istemiş Samsung hala teknik servis gelecek. Oysa ben klimayı servisin saygısızlığından söktürdüm ve Bosch memnuniyetine döndüm.

 • İlknur C.
  19 Ocak
  12:50

  Samsung klimamın bakımını yaptırmak için 4447856 numara tarafından yönlendirildigim teknik servis randevu saatinde gelmediği gibi gelemiyecegim de bildirmedi. Kurumsal ahlaki olmayan, müşteriyi enayi yerine koyan, her türlü saygidan yoksun firma ile alışveriş yaparken 1000 kere düşünün. Samsung bir daha asla...

 • İlknur C.
  19 Ocak
  12:49

  Samsung klimamın bakımını yaptırmak için 4447856 numara tarafından yönlendirildigim teknik servis randevu saatinde gelmediği gibi gelemiyecegim de bildirmedi.
  Kurumsal ahlaki olmayan, müşteriyi enayi yerine koyan, her türlü saygidan yoksun firma ile alışveriş yaparken 1000 kere düşünün. Samsung bir daha asla...

 • İlknur C.
  18 Ocak
  16:32

  Çağrı merkezinize zaten durumu ilettimTel kayıtlarını incelerseniz göreceksiniz. Firmanın adınin guvenirligi çalıştırdiğınız elamanlarin kalüyesiyle ilgili olduğunu anladığımız zaman. Şikayetin geri

 • 18 Ocak
  10:58

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr