Samsung Teknik Servis Problemi...

Kenan K. |

Perşembe günü 13.10.2016 tarihinde 444 77 11 numaralı telefon numarasından buzdolabı için cumartesi gününe 15.10.2016 tarihine kurulum randevusu aldım. Aynı gün aradılar ve saat 3 ile 8 arasında gelineceğini söylediler. Evime bugün yanı 15.10.2106 tarihinde yerleştim ve yaklaşık 500 liralık mutfak alışverişi yaptım bozulacaklar. Şu an saat 20.43 ve ne gelen var ne arayan ne giden. Müşteri hizmetlerini arayıp şikayette bulunuyorum, asıl saçmalık burada başlıyor. Gelecek olan teknik ekibin bir cep telefonu numarası ne bende ne müşteri hizmetlerinde yok, sadece bir sabit hat var ve bu saatte kimseye ulaşabilmek mümkün değil. Tek ulaşabildiğim müşteri hizmetleri onlar da şikayet belirteceğiz diyorlar ve durumun aciliyetini teknik ekibe belirteceğiz diyorlar ancak ellerindeki tek numara bana verdikleri sabit hat ve cevap veren yok. Samsung teknik servisinden şikayetçiyim. Zararım karşılanmalı.

Etiketler :

Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Kasım
  11:03

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr