18 Mart 2014

Samsung Teknik Servis Personel Davranışı

Avcılar şubenizde teknik servis bölümünde çalışan V*** K. adında çalışanınızdan şikayetçiyim. Ben ve birkaç eş dostum sizden alışveriş yapmakta ve çalışanlardan her zaman memnun kalmaktaydık ama bu çalışanınız birkaç kişi tarafından da aynı kabalığı görmüş. Ben sırf o elemanınız yüzünden artık sizinle iletişime geçmek ve ürünlerinizi almak istemiyorum. Ürünlerinizi de kötülüyor çünkü saygısızlığının karşısında.bu tarz insanlarla çalışmaya devam ederseniz firmanızın itibarını zedelemiş olursunuz. Ben bu durumdan uzun zamandır şikayetçiyim. Gerekeni yapmanızı istiyorum.

Ayse 101 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi27 Mart 2014

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Temsilcisi18 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön