Samsung Teknik Servis Mağdur Ediyor!

Musa A. |

Samsung S3 Mini cep telefonum şuan babam tarafından kullanıldığı ve farklı şehirde olmamdan ötürü teknik servise kendisi tarafından götürüldü. Home tuşu arızası sebebiyle tamire verildi ancak arka kamera kapaktaki çerçeve sorunu sebebiyle olabilir denerek çerçevesi değiştirilerek 45 TL alındı. Tabi ki sorun çözülmedi. Sorun devam ettiği için servise tekrar götürüldü. Garanti kapsam dışı bir sorun denerek ederi 300 TL edecek bir cihaz için 200 TL daha tamir ücreti istendi! Adam yaşlı nasılsa anlamaz denerek bu nasıl bir yanıltma? Sorun 200 TL'lik ise başta alınan 45 TL'de neyin nesi? Ya garanti kapsamında cihazı tamir eder ya da 45 TL ile birlikte iade edersiniz!

Etiketler :

Kasa-Panel Klavye - Tuşlar Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Musa A.
  17 Aralık
  16:24

  1 kez arayıp kapatılarak ulaşılamadı denmesi de ilginç. Her an müsait olunamıyor iş hayatında.

 • 17 Aralık
  16:01

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Musa A.
  12 Aralık
  10:02

  Tarafıma 9 Aralıktan beri geri dönüş yapılmadığı gibi, teknik servis ilk arıza kaydını -45 tl alınan- arka kamera sorunu olarak değiştirmiştir. Neden bu şekilde değiştirildiği sorulduğunda arıza kaydını giren arkadaş şuan yok ben bilemem ama bu şekilde iletmişsiniz gibi bir geri dönüş yapılmış. Garanti süresi 1 ay sonra dolacak olan cihaz içinde geçici olarak işlem yapılıp verilmiş ama led ekranda sorun var yine bozulabilir diye bilgi iletilmiş. Çok güzel bir teknik destek gerçekten. Bursa teknik servisinizde sorun var sanıyorum. Teknik destek yerine nasıl daha çok para kazanabiliriz derdindeler. Bu da Samsung firmasına yakışmıyor.

 • 10 Aralık
  10:04

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr