Samsung Teknik Servis İşin İçinden Çıkamayınca Kullanıcı Hatası Diyor.

Mehmet Mesut O. |

27.09.2013 Tarihinde Gaziantep Prime Mall AVM Vatan Bilgisayar'dan Samsung S4 mini cep telefonu aldım telefonun ekranı donmaya başladı 3 defa ayrı tarihlerde Vatan Bilgisayar aracılığıyla teknik servise gönderildi, sorun çözülmedi 4. kez yine gönderdim bu defa kullanıcı hatası deyip 500 TL karşılığında yapılabileceğini söylediler. Şimdi telefonu teknik servisten aldım hakem heyetine gideceğim.

Etiketler :

İşletim Sistemi Ekran Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Mesut O.
  12 Kasım
  18:44

  Neden bir çözüm sunulmuyor yardımcı olmuyorlar.

 • 04 Kasım
  14:10

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 31 Ekim
  08:23

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr