Samsung Teknik Servis İlgisizliği!

Aslan Ç. |

Servis hizmetinin kurumsallıkla uzaktan yakından alakası yoktur.Daha iki ay önce aldığım Led televizyonum kendi kendine bozuldu ve servisin gelmesi bir haftayı buldu o da zar zor elli sefer arayarak sevisi bir haftada getirebildim.Gelen servisin elinde parça bulunmadığından parça sipariş ettiler iki iş günü içinde gelicek olan parça bir hafta oldu hala gelmedi.Müşteri hizmetlerini arayıp bildirmeme rağmen herhangi bir bilgilendirme servis tarafından yapılmadı.Bu kadar lakait çalışan bir teknik servis markasının adına hiç yakışmıyor.Garantili ürünü boşyere almışım,ithal ürün alsaymışım hiçbir farkı olmayacakmış.Bundan sonra Samsung ürün almam

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aslan Ç.
  13 Eylül
  11:30

  Hala bekliyorum ürün değişimi yapılacak 2 hafta oldu daha hala gelmedi.Samsung alacak olanlara sesleniyorum kesinlikle almayın:Şİkayeti okuyan arkadaşlara da sesleniyorum toplu bir şekilde tüketici hakları mahkemesi'ne dava açalım.Ben açıyorum arkadaşlar siz de açın yoksa çözülömeyecek.

 • Aslan Ç.
  22 Ağustos
  20:05

  İlk arıza kaydını 31.07.2014 tarihinde oluşturmama rağmen arıza kaydı bu tarihe açılmamış.Sözde servis gelmiş gitmiş ne telefonla arıyorlar ne eve geliyorlar zile basmadan servis gelip gitmiş. 04.08.2014 tarihine kayıt açılmış bu durum ile ilgili şikayetimi tüketici sorunları hakem heyetine ve tüketici hakları mahkemesine şikayet edicem.Tamir edemedikleri parça getiremedikleri ürünü değiştirsinler.

 • Aslan Ç.
  22 Ağustos
  19:55

  Firmanın sunmuş olduğu teknik servisin kurumsallıkla uzaktan yakından alakası yoktur.Kaç sefer geri aranıp bu konuyla size bilgi vereceğiz demeelerine rağmen firma tarafından dönüş yapılmadı.Bu şikayete binayen arayan kişinin de çözümle uzaktan yakından ilgisi yoktur beni beklemek zorundasınız demek için aramış meğerse.

 • 15 Ağustos
  16:09

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 11 Ağustos
  20:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi