Samsung Teknik Servis İlgilenmiyor.

Mustafa Ö. |

Ünal Şensöyler teknik servis Samsung televizyonumun kurulumunu yaptı. Kurulum esnasında TV'nin ayağının arka tarafı eğikmiş fark etmedim teknik serviste ilgilenmedi.

Etiketler :

Panel - Görüntü Yetkili Servis Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ö.
  17 Mayıs
  14:36

  Müşteri olarak memnun olmadım.

 • Mustafa Ö.
  17 Mayıs
  14:27

  TV nin ayağını Gaziantep de bulunan Mega teknik servis Samsung yani onlar ayağı getirdiler ve taktılar Şöyle sorunla karsılastık Ayağı govdeye montaj sırasında vıdaları çok sıktıklarından dolayı yeni tv ayağının montajı yapılırken vıdaların yerleri laşkalaşmış yeni ayağın vıdaların tutmadıgı görülmüştür. MEGA teknik servisi ibrahim Duzdaban ve ekibine teşekkürler. Yukardada bahsettiğim ayagın yeri sağlam olmadığının görülmesini istiyorum

 • 12 Mayıs
  16:00

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 11 Mayıs
  00:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi