Samsung Teknik Servis Hizmet Kusuru ve Yüksek Ücret Talebi!

Adem K. |

05.10.2013 tarihinde Saturn'den aldığım Samsung S3 cep telefonum bir gün kullanamadan sorun vermeye başladı. 2 gün sonra servise verdim, herhangi bir sorun yoktur yazılım yüklendi diyerek geri verildi. Aynı hata tekrarlanınca değişim talebiyle servise tekrar verdim. Bana verdikleri cevap kullanıcı hatası illegal yazılım yüklemişsiniz 475 TL masrafı var oldu. Değişim talep ettiğim için böyle bir yola başvuruluyor. Soruyorum sizlere yeni aldığınız bir telefona kullanıcı olarak bir yazılım yükleme gereği duyar mısınız. Konuyla ilgili bilgi verilmesini ve gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem K.
  06 Kasım
  22:29

  ben cihaz hakkında bilgi alabilmek ve yetkili birine bağlanabilmek icin dakikalarca zaman harcarken sizler tek bir sefer arayıpda ulasamayınca haklı oluyorsunuz.cihazımın durumu hakkında bilgilendirlmek istiyorum

 • 06 Kasım
  12:13

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 01 Kasım
  22:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi