Samsung Teknik Servis Haksız Ücretlendirme Yapıyor.

Nihal S. |

Garanti kapsamındaki LED TV'min ekran görüntüsü gitti. Teknik servis geldi kullanıcı hatası diyerek ekran değişimi için para istediler. TV'min darbe almış ve benim hatammış. Yetkili kişilere TV de çizik bile yok nasıl darbe almış olabilir dediğimde açıklama yapamadılar ama ürünü garantiden görmediler.

Şikayet edeceğimi söylediğimde kime ederseniz edin şeklinde lakayt bir biçimde konuştular. Müşteri hizmetlerine şikayet dilekçesi oluşturdum. Şikayetime ne zaman cevap verilir dediğimde cevap size verilir mi bilmiyoruz, teknik servis ne derse odur dediler. Peki müşterinizin mağduriyetini kim giderecek dediğimde bilgim yok tarzında bir müşteri hizmetleri çalışanıyla karşılaştım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nihal S.
  03 Nisan
  15:39

  Bugün arandım telefona yetişemedim. Beni arayan Samsung müşteri hizmetleri numarasına geri dönüş yaptım. Çok kısa sürede içinde aranacaksınız dendi, mağduriyetimin giderilmesi için Samsung ilgili biriminden hala hala telefon beklemekteyim.

 • 03 Nisan
  11:34

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr