Samsung Teknik Servis Fahiş Ücret İstedi!

Gencer E. |

Galaxy S3 telefonumu bataryanın çabuk bitmesi ve şarj sıkıntısından Beşiktaş teknik servisine bıraktım. 2 gün içinde telefonun şarj soketini ve şarj cihazının kablosunu değiştirip geri verdiler. 3 hafta sonra yine bataryanın çabuk bitmesi nedeniyle bu sefer Gebze teknik servisine bıraktım. 5 gün sonra bana "Garanti dışı kullanımdan kaynaklı sorun" başlığıyla sms gönderip 475 TL tamir ücreti istediler.

Anakarta sıvı teması olduğunu söylediler. Telefonu geri aldım. Zaten garanti dışı olduğu için tanıdığım bir tamirciye gösterdim. Anakarta herhangi bir sıvı temasının olmadığını söyledi. Yeni batarya aldım, şuanda sorunsuz kullanıyorum.

Etiketler :

Ana Kart Batarya Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gencer E.
  27 Temmuz
  14:13

  Arayip ilgilenmeleri güzel fakat çözüm adina bir sey yok.

 • 23 Temmuz
  15:07

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 22 Temmuz
  08:04

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.